Wiatrówka Next Generation APX PCA kal. 4,5 mm

Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Cena dostawy: 7.9
Odbiór Osobisty:
0
Paczkomaty 7/24:
7.9
Paczkomaty 7/24 (Pobranie):
7.9
Kurier DHL:
10
Poczta Polska:
10
Kurier DHL ( Pobranie):
15
Poczta Polska (Pobranie):
15
Cena: 289.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Wiatrówka Next Generation APX PCA kal. 4,5 mm to wiatrówka idealna do nauki strzelania, wyposażona w Tru-Glo co zdecydowanie ułatwia rozpoczęcie przygody ze strzelaniem. Dzięki swej niewielkiej wadze - 1,5 kg poradzą sobie z nią nie tylko osoby dorosłe ale także młodzi adepci strzelectwa. Bezpieczeństwo, szczególnie młodszym użytkownikom, zapewnia system, który wymaga każdorazowego odbezpieczenia broni przed strzałem poprzez wciśnięcie bezpiecznika. Bez problemu będą mogły z niej korzystać zarówno osoby prawo- jak i leworęczne. Kolejnym plusem jest fakt iż amunicją może być śrut diabolo 4,5mm, a także kulki stalowe 4,46 BB. Szereg zalet jakie posiada ta wiatrówka czyni z niej wyjątkowy produkt, który z łatwością dopasuje się do potrzeb wielu klientów.

image

Dodatkowo wiatrówkę wyposażono w stopkę, która stabilizuje kolbę i daje większy komfort w strzelaniu. Nie ma obaw, że wiatrówka będzie się wyślizgiwać z dłoni ponieważ baka policzkowa została ogumowana, a tekstura tej powłoki znacznie zwiększa przyczepność do dłoni.

Do magazynka możemy załadować aż 75 sztuk śrutu BB 4,46mm, co pozwala na dłuższe strzelanie bez konieczności jego ładowania. Używając zaś śrutu diabolo ładujemy go pojedynczo bezpośrednio do lufy, której gwintowanie zapewnia nam lepszą celność. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów na szynie montażowej 11mm co pozwala na oddawanie precyzyjnych strzałów na dalszych dystansach - około 20 metrów.

image

 

System MultiPump - PCA daje możliwość kontroli poziomu ciśnienia i energii strzału. Wiatrówkę należy pompować od 2 do 10 razy co zależy od naszych oczekiwań co do dystansu na jakim mamy zamiar strzelać. Ponadto system ten zapewnia iż siła odrzutu przy strzale będzie dla nas praktycznie nieodczuwalna co przełoży się na celność naszych trafień.

Safe-T-Matic zabezpiecza przed niekontrolowanym wystrzałem podczas pompowania. Przed rozpoczęciem wtłaczania powietrza poprzez pompowanie należy odciągnąć do siebie dźwignię popychacza śrutu.

 

Dane Techniczne:

- producent: Umarex
- kaliber: 4,5 mm
- zasilanie: PCA
- długość lufy: 508 mm
- długość całkowita: 990 mm
- prędkość początkowa: ok. 180 m/s (8,7 J na śrucie JSB Exact Diabolo)
- pojemność magazynka: 75 kulek BB 4,46 mm
- pojemność magazynka: 1 szt. śrut diabolo 4,5 mm
- masa: 1542 g


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni