WIATRÓWKA - ZORAKI HP-01 PCA kal.4,5mm

Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Cena dostawy: 0
Poczta Polska:
0
Kurier DHL:
0
Paczkomaty 7/24:
0
Odbiór Osobisty:
0
Poczta Polska (Pobranie):
0
Kurier DHL ( Pobranie):
0
Paczkomaty 7/24 (Pobranie):
0
Kaliber wiatrówki:
Cena: 1199.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Pistolet pneumatyczny Zoraki HP-01 zasilany jest systemem PCA. Co to oznacza? Zamiast drucianej sprężyny zastosowany jest tłok sprężający powietrze.

 

image

 

System PCA gwarantuje komfortowy sposób oddawania strzałów, bez uczucia szarpnięcia. Ale to nie wszystkie atuty tej broni. System ten zapewnia również powtarzalność strzałów, co daje stabilną prędkość wylotową.

Pistolet posiada trzy cykle regulowania prędkości początkowej. Należy wspomnieć o tym, że zadbano o bezpieczeństwo użytkowników, poprzez zaopatrzenie wiatrówki w specjalny zawór bezpieczeństwa, przez który wypuszczony zostaje czwarty cykl.

Czego jeszcze możemy oczekiwać od tego pistoletu?

Przyrządy celownicze oraz język spustowy można swobodnie regulować. Warto wspomnieć o tym, że aby pistolet działał spawnie przez wiele lat, wykonany jest z dobrej jakości materiałów. Konserwacja sprzętu również przyczyni się do dłuższego i sprawniejszego działa broni.

 

image

 


Każdy pistolet Zoraki HP-01 dzięki dwóm szynom montażowym można powiększyć o dodatkowe akcesoria, dzięki czemu można zabrać ze sobą nie tylko pistolet, ale też to, co jest w danym momencie potrzebne.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup przedstawianej broni, otrzyma dodatkowo tarczę z numerem seryjnym pistoletu oraz podpisem pracownika dokonującego przeglądu zerowego, co jest gwarancją trwałości, solidności oraz dobrej jakości broni. Dodatkowo każdy uzyska wydruk z urządzenia mierzącego prędkość początkową, a także walizeczkę, klucz do regulacji spustu (torx), wycior oraz olej do konserwacji sprzętu.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni