SAMOOBRONA

SAMOOBRONA

W dzisiejszym świecie, mimo czasów pokoju, możemy być świadkami sytuacji niebezpiecznych lub, co gorsza ich ofiarami. Zatem samoobrona to bardzo ważna umiejętność, która może nam pomóc, a nawet uratować życie. Tylko co zrobić, jeśli nie znamy żadnych sztuk walki? Z pomocą przyjdą nam artykuły obronne, które wbrew pozorom służą nie tylko odpowiednim służbom, jak np. ochronie czy policji, lecz również cywilom, dlatego naprawdę warto zaopatrzyć w nie siebie i swoich najbliższych.

Dysponujemy szerokim wachlarzem artykułów obronnych, które charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. Polecamy je zarówno cywilom jak i firmom/osobom zajmującym się profesjonalną ochroną.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bardzo popularny gaz obronny, do obrony przed napastnikami i zwierzętami. Gaz pieprzowy, dzięki niewielkiej wielkości, zmieści się zarówno w kieszeni jak i każdej torebce. Oferujemy dwa rodzaje gazów pieprzowych: w żelu oraz w chmurze. Ten pierwszy dedykowany jest do użytku w pomieszczeniach, np.: w biurze, sklepie, domu. Z kolei gaz w chmurze jest do użytku na zewnątrz. Gazy pieprzowe to zdecydowanie skuteczny i jeden z najtańszych środków obronnych.

Kolejne, zarówno dla profesjonalistów, jak i cywilów, artykuły obronne to pistolety gazowe. Artykuł ten nie wymaga zezwoleń i może być stosowany przez osoby związane zawodowo z ochroną lub też zwykłych obywateli do samoobrony. Pistolety te działają na naboje gazowe i posiadają doskonały system zabezpieczeń przed ulatnianiem, więc nie musisz się martwić szybką utratą substancji ochronnej i ciągłą wymianą naboi. Realistyczny wygląd pistoletu gazowego i duża skuteczność działania już z większej odległości wpływają na znaczną poprawę bezpieczeństwa, dlatego nie czekaj i już teraz kup sobie pistolet.

Pistolet na kule gumowe to również coś do samoobrony cywilnej jak i profesjonalnej. Dedykowany jest przede wszystkim dla celów szkoleniowych. Dzięki częstemu używaniu i oswojeniu się z bronią znacznie skuteczniej można jej użyć w sytuacji zagrożenia. Eliminacja czynników stresu i wyćwiczenie to podstawa w skutecznej obronie. Dlatego warto już teraz zaopatrzyć swój zespół w profesjonalne pistolety na kule gumowe, które nie wymagają posiadania zezwoleń.

Innym gadżetem skutecznym w obronie bezpośredniej są pałki obronne. Pałka teleskopowa lub szturmowa, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia policjantów i ochrony, podobnie jak kajdanki, które również posiadamy w swojej ofercie.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni