Pistolety CO2

Pistolety CO2

Wiatrówki pistolety na CO2 są drugim co do popularności wyborem. Tuż po klasycznych wiatrówkach sprężynowych, chętnie kupowane przez amatorów, a także profesjonalistów. W zależności od modelu, półki cenowej i zastosowanych technologii nadają się do weekendowego strzelania do puszek, tarcz, a także jako broń treningowa.

Pistolety CO2 charakteryzują się bardzo realistycznym wyglądem. Często są replikami kultowych modeli broni palnej. Na wyglądzie realizm się nie kończy. Stosowany przez producentów system blow-back, odpowiadający za odrzut broni podczas strzału, gwarantuje jeszcze większą możliwość wczucia się w rolę strzelca.

Niewątpliwą zaletą pistoletów zasilanych kapsułą CO2 12 g jest możliwość szybszego oddawania strzałów niż w wiatrówkach sprężynowych. Mamy tutaj do dyspozycji magazynek, z którego podawane będą stalowe kulki. Ważna jest tu możliwość szybkiej i dynamicznej zmiany na drugi magazynek i kontynuowania zabawy bez konieczności robienia dłuższej przerwy.

Co więcej – w większości modeli możliwe jest częściowe przeładowanie przez naciągnięcie kurka lub zamka (które powoduje częściowe naciągnięcie spustu) bądź oddawanie strzałów kolejno po sobie, naciągając spust od samego początku do końca. Systemy te określane są jako single action oraz double action. Tworzone z polimerów i metalowych elementów są odporne na uderzenia, wstrząsy i upadki. Każdy z użytkowników wiatrówki na CO2 może cieszyć się jej kompaktowymi rozmiarami i prostą obsługą.

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że Amerykanie kochają rewolwery tak jak Niemcy piwo. W najbardziej uzbrojonym społeczeństwie na świecie rewolwery wciąż są popularne ze względu na głęboko zakorzenione tradycje, lecz także z uwagi na niezawodność działania, skuteczność i prostotę obsługi. Od czasów podboju "dzikiego zachodu" marka Smith&Wesson zyskiwała na popularności i uznaniu, a szczyt rozpoznawalności tej marce przyniosła zapewne seria filmów o brutalnie skutecznym policjancie z rewolwerem S&W model 29 na amunicję 44 magnum - inspektorze Harrym Callahanie.

Ten producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o rewolwery i wciąż potrafi zaskakiwać udanymi konstrukcjami, czego przykładem jest model 327 TRR8. Już sam materiał z którego jest zrobiony szkielet to innowacja, jest to bowiem stop skandium, który jest lżejszy od stali i wytrzymalszy niż aluminium. Stop ten doceniali już Rosjanie w okresie zimnej wojny, wykonywano z niego bowiem elementy rakiet balistycznych, migów i statków kosmicznych,a współcześnie używany przy produkcji wyczynowych kijów baseballowych, ram rowerowych i strzał.

Kolejną innowacją jest zastosowanie szyn taktycznych do zamontowania akcesoriów - rzecz rzadko spotykana wśród rewolwerów. TRR w nazwie to skrót od Tactical Rail Revolver, czyli rewolwer z szynami taktycznymi. Bębenek mieszczący 8 naboi w kalibrze 357 magnum dopełnia obraz broni, która łączy tradycję z nowoczesnością.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni