Pistolet gazowy KOLTER RMG-19

Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Cena dostawy: 7.9
Odbiór Osobisty:
0
Paczkomaty 7/24:
7.9
Paczkomaty 7/24 (Pobranie):
7.9
Kurier DHL:
10
Poczta Polska:
10
Kurier DHL ( Pobranie):
15
Poczta Polska (Pobranie):
15
Cena: 199.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:Pistolet (gazówka) czy pojemnik z gazem?

Kiedy decyzja o wyposażeniu się w gaz zostaje podjęta, pozostaje zdecydować się, który z wariantów wybrać. Zakup pistoletu jest znacznie większym wydatkiem niż samego pojemnika, ale niesie za sobą szereg korzyści. Realistyczny wygląd sprawia, że w większości przypadków napastnik sam ucieka, bez konieczności naszej interwencji. Kolejną, zarazem najważniejszą zaletą jest fakt, że lufa kieruje gaz bezpośrednio na napastnika, minimalizując ryzyko odniesienia jakiegokolwiek uszczerbku przez użytkownika. Dodatkowo mówimy tu o zdecydowanie większym zasięgu niż w przypadku pojemników z gazem.

 

image

 

Prawo, a noszenie pistoletu gazowego

Pistolet z gazem może posiadać każdy, kto ukończył 18 rok życia. Prawo nie zabrania posiadania pistoletów gazowych, nawet jeśli są repliką znanych modeli – tak jak KOLTER RMG-19, który jest repliką Glocka 19

Działanie

Po wystrzeleniu chmury gazowej w kierunku napastnika unieszkodliwiamy go na około 20 minut. W tym czasie osoba odczuwa pieczenie, duszności i ma problemy z oddychaniem. Sam gaz nie zagraża jednak życiu przeciętnego człowieka. Nad bezpieczeństwem użytkowania czuwa bezpiecznik zamieszczony w broni, byś mógł wiedzieć kiedy jest gotowa do użycia. Szacunkowa ilość wystrzałów na jednym zbiorniku to 10.

 

image

 

Jak przechowywać?

Producent deklaruje, że gaz zamieszczony w rękojeści może pozostawać w niej przez 3 lata bez żadnych uszczerbków na sprzęcie i właściwościach gazu. KOLTER RMG-19 może być więc przechowywany bezpiecznie, bez martwienia się o wyjmowanie i wkładanie gazu. Jak każdy gaz, powinien zostać zabezpieczony przed dziećmi.

Samo użytkowanie codzienne nie powinno budzić jakichkolwiek wątpliwości. Pistolet możemy włożyć do torebki, czy plecaka. Można dokupić też kaburę i mocować ją na pasku spodni bądź pod pachom, dzięki użyciu szelek.

 

image

 

Dane:

  • pistolet KOLTER RMG-19
  • zasięg: 4 m
  • waga: 400 g
  • wymiary: 174 x 127 mm
  • zamek obciążony metalem,
  • wystrzały gazu w formie chmury gazowej
  • termin wazności gazu: 3 lata
  • w komplecie zasobnik z gazem 15ml
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni