PISTOLETY NA KULE GUMOWE

PISTOLETY NA KULE GUMOWE

Pistolety oraz strzelby zasilane kulami gumowymi, które znajdują się w naszej ofercie są doskonałym wyborem szkoleniowym. Z urządzeń chętnie korzystają konsumenci cywilni, a także jednostki prowadzące szkolenia swoich pracowników, w tym ochrona, także stadionowa.

Umiejętności nabyte podczas obchodzenia się z bronią zasilaną kulami gumowymi pozwalają na nabycie nawyków, które w sytuacji stresowej będą skutkować celnością i machinalną obsługą urządzeń.

W pistoletach i strzelbach stosuje się zasilanie nabojami CO2 o zróżnicowanej pojemności zależnej od modelu. Powszechnie spotykane są kapsuły 12 g, jednak niektóre pozycje umożliwiają używanie naboi o pojemności 88 g gazu.

Co cechuje pistolety oraz strzelby na gumowe kule? Przede wszystkim bezpieczeństwo i realizm użytkowania. Treningi przeprowadzane z ich użyciem mogą z powodzeniem odzwierciedlać klasyczne warunki użycia takiego środka bezpieczeństwa.

Możliwość poznania mechanizmów broni, także jej rozłożenia, jest dodatkowym elementem działającym na korzyść użytkowników. Swoją uwagę warto skierować bezpośrednio na modele, z którymi w przyszłości będzie pracował personel bądź zbliżone. Zachęcamy do przeprowadzania ćwiczeń w grupach, odgrywania scenariusza, a także zwyczajnych ćwiczeń celności.

Badania wykazują, że osoby, które z bronią mają styczność regularnie, zdecydowanie lepiej radzą sobie w przypadku konieczności jej wykorzystania. Zapewnij swojej jednostce sto procent skuteczności!

Pistolety i Strzelby na kule gumowe, można posiadać i użytkować bez zezwoleń.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni