PISTOLETY GAZOWE RMG

PISTOLETY GAZOWE RMG

Pistolety gazowe przez niektórych nazywane miotaczami gazu to jeden z solidniejszych punktów z naszego asortymentu. Produkty skierowane są zarówno do użytkowników cywilnych, jak i służb ochrony.

Dostępność pistoletów gazowych bez zezwolenia jest okazją na zapewnienie sobie bezpieczeństwa na co dzień, gdy wracamy z pracy, z uczelni, czy z imprezy. Dlaczego to pistolet gazowy powinien pojawić się w twojej torebce lub plecaku?

W porównaniu z popularnymi pojemnikami z dozownikiem gazu, pistolety działają celniej i można ich skutecznie używać w większej odległości od napastnika. To przekłada się na szybszą reakcję. Wystrzelenie chmury gazowej dokładnie w kierunku napastnika pozwala zminimalizować ryzyko dostania się drażniącej substancji do naszych dróg oddechowych i oczu, co jest niezwykle ważne w sytuacji stresowej, gdy nie tylko wiatr, ale także roztrzepanie, działają na naszą niekorzyść.

Zdecydowana większość klientów, którzy mieli styczność z obiema formami rozpylania gazu, potwierdza że to pistolety wiodą prym. Dodatkową zaletą posiadania pistoletu gazowego jest fakt, że producenci dbają o realistyczny wygląd, a napastnik wystraszony samą repliką może uciec jeszcze przed zastosowaniem gazu.

Zakupionego pistoletu z załadowanym gazem nie musisz używać natychmiast! Systemy zabezpieczające pozwalają na przechowywanie substancji przez długi czas, w którym nie traci swoich właściwości i możliwości, a my nie będziemy musieli martwić się ulotnieniem.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni