PISTOLETY

PISTOLETY

Pistolety ASG znajdujące się w naszej ofercie są bramką do dzieciństwa i świetnej, realistycznej zabawy. Mimo faktu, że zasilane są plastikowymi kulkami 6 mm, nie mają nic wspólnego z pistoletami na kulki dostępnymi na bazarach i kiermaszach wszelkiego rodzaju. Repliki kultowych modeli przeznaczone do airsoftu charakteryzują się realistyką doznań podczas oddawanych strzałów, świetnym położeniem w dłoni oraz niezawodnością – jak ich palne odpowiedniki. W wielu modelach spotkamy sygnaturę producenta, co pozwala jeszcze bardziej czuć się w klimat strzelanki, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo rozrywki.

 

Jak działają pistolety ASG?
Zróżnicowane są nie tylko pod względem cen i wyglądu, ale przede wszystkim sposobu zasilania. W asortymencie znajdą Państwo pistolety sprężynowe ASG, pistolety ASG na gaz CO2 oraz elektryczne pistolety do ASG. Zestawienie przedstawia drogę od amatora do profesjonalisty w tym sporcie i tak też rozłożone są ceny. Swoją przygodę z airsoftem wielu rozpoczyna od podstawowych sprężynowych replik, inni postanawiają od razu zakupić pistolety na gaz. Pozwala to na uzyskanie zdecydowanie lepszej szybkostrzelności, bowiem do dyspozycji mamy cały magazynek, często bez konieczności przeładowania. W przypadku repliki sprężynowej, każdorazowo zmuszeni jesteśmy do przeładowania broni przed strzałem. Jak podpowiada nam intuicja – bronie zasilane elektrycznie cechują się możliwością najszybszego oddawania strzałów. Minusem może okazać się akumulatorek, który niespodziewanie rozładuje się w trakcie rozgrywek.

 

Po co mi pistolet do ASG?
W większości przypadków bronią podstawową do ASG są karabinki. Te bowiem mają większy zasięg i możliwości. Pistolety są jednak potrzebne podczas zmniejszenia terenu rozgrywek np. w pomieszczeniach, a także przy bliższych kontaktach oraz jako broń zapasowa, gdy karabinek przestanie działać.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni