Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP

Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Cena dostawy: 0
Poczta Polska:
0
Kurier DHL:
0
Paczkomaty 7/24:
0
Odbiór Osobisty:
0
Poczta Polska (Pobranie):
0
Kurier DHL ( Pobranie):
0
Paczkomaty 7/24 (Pobranie):
0
Cena: 559.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Dla zapalonych badaczy oraz ciekawych mikroświata ludzi mamy coś nowego. Przedstawiamy dla Was Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-CAM Basic 2 MP.

image

 

Dlaczego warto go mieć?

Przede wszystkim najważniejsza jest jakość uzyskanego obrazu, ale także możliwość zainstalowania baterii, co sprawi, że będziecie mogli go zabrać ze sobą tam, gdzie tylko zechcecie zbadać mikroświat.

image

Od teraz nie jesteście ograniczeni metrami kwadratowymi swojej przestrzeni. Zabierzcie mikroskop tam, gdzie chcecie oglądać rzeczy dotąd niewidzialne. To nie wszystkie zalety tego urządzenia.

Czy przekonuje Was wbudowana w urządzenie kamera USB, której rozdzielczość to 2 miliony pikseli? Dzięki niej możecie wyświetlać na większym obrazie to, co zobaczycie pod mikroskopem. Z pewnością każdy uczeń w szkole zarówno podstawowej, jak i średniej z ciekawością będzie przychodził na zajęcia, podczas których, dowie się nowych, fascynujących rzeczy, będzie odkrywał inny, ale wspaniały mikroświat.

Szkoła to nie jedyne miejsce do wykorzystania tego urządzenia. W domu, w pracy, na urlopie, czyli wszędzie tam, gdzie tylko chcecie podzielić się z innymi tym, co zobaczycie, niezawodny okaże się Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-CAM Basic 2 MP.

 

image

 

Jeśli to o czym już napisaliśmy, to nadal za mało, dorzucimy jeszcze fakt, że oprogramowanie napisane jest w języku polskim oraz to, że Mikroskop z kamerą Delta Optical DLT- CAM Basic 2 MP posiada regulację ostrości, co gwarantuje współosiowe pokrętło makrometryczne i mikrometryczne. Jak widzicie na zdjęciu mikroskop jest solidnie wykonany, co gwarantuje jego wieloletnią pracę.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni