KARABINKI

KARABINKI

Karabinki elektryczne ASG są kategorią, w której kierunku pójdzie każdy z miłośników ASG. Jest to bowiem podstawowa broń dla użytkownika ceniącego sobie zasięg i szybkostrzelność, a także możliwość udoskonalania zakupionej broni.

Karabinki ASG zasilane energią elektryczną z akumulatorków zaskarbiły sobie sympatię miłośników airsoftu głównie dzięki szerokim możliwościom rozbudowy. Zasięg prezentowany przez poszczególne modele jest w porównaniu z pozostałymi stosowanymi rozwiązaniami naprawdę duży. Strzelanka na zewnątrz, w trudnym terenie, zaroślach? Karabinek elektryczny dzięki dodatkowym FPS-om poradzi sobie z każdymi warunkami, sprawiając, że będziesz zadowolony.

Bronie standardowo zasilane są plastikowymi kulkami 6 mm, wchodzącymi do magazynków. Od pistoletów różnią się przede wszystkim tym, że magazynki mogą zostać uzupełnione przez wsypanie kulek do komory, bez konieczności ich rozdzielania i pojedynczego wsuwania w szynę. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że broń często możemy wydłużać bądź skracać przez modyfikację lufy i regulację kolby. Dostosowanie jej do swoich rozmiarów jest niezwykle ważne, gdy decydujemy się na całodniową zabawę.

Karabinki elektryczne umożliwiają otwarcie ciągłego ognia automatycznego, przydatnego w ostrzale z wcześniej wybranych pozycji. Są pozycją polecaną każdemu, kto chciałby zmaksymalizować swoją skuteczność podczas ASG.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni