Cewka 9,5 x 5 cali HF XP Deus

Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Cena dostawy: 0
Poczta Polska:
0
Kurier DHL:
0
Paczkomaty 7/24:
0
Odbiór Osobisty:
0
Poczta Polska (Pobranie):
0
Kurier DHL ( Pobranie):
0
Paczkomaty 7/24 (Pobranie):
0
Cena: 1317.00
Brak towaru
Powiadomienie zostało aktywowane. Na podany adres e-mail[[EMAIL]] zostanie wysłana informacja, gdy produkt będzie dostępny w sklepie. Powiadom gdy produkt będzie dostępny
Wpisz swój e-mail:
Udostępnij:

Czy tylko słabo zmineralizowany grunt jest sprzymierzeńcem dla poszukiwaczy małych i drobnych obiektów? Zazwyczaj silnie zmineralizowana gleba wywołuje zakłócenia i ma negatywny wpływ na zasięg urządzenia. Takie działanie powoduje zmniejszoną skuteczność wykrywacza. Jeszcze do niedawna moglibyśmy w taki sposób odpowiedzieć na powyższe pytanie, ale to już historia.

Cewka montowana jest intuicyjnie do wykrywacza

Dzięki nowym rozwiązaniom nie trzeba ograniczać obszaru poszukiwań i znajdować przedmioty w miejscach, które do tej pory nie były penetrowane. Przedstawiamy cewkę 9,5 x 5 cali HF XP Deus, która doskonale radzi sobie w znajdowaniu obiektów niewielkich rozmiarów w wysoko i średnio zmineralizowanej glebie. Zmienne parametry pracy ułatwiają namierzanie konkretnych celów. Użytkownicy mają do wyboru trzy częstotliwości: 15kHz, 30kHz i 80kHz. Nowy sprzęt to lepsza funkcjonalność. Cewka ma 7 pośrednich częstotliwości w wyższym i niższym zakresie.

Osłona zapewnia ochronę przed uderzeniami

Akumulator litowy, który znajduje się w dolnej sztycy, nieustannie działa przez długi okres. Jego czas pracy dla różnych częstotliwości, jest następujący: 15kHz to 20h, 30khz to 27h, 81 kHz to 28h. Podczas długich wypraw unikniesz przykrych niespodzianek, spowodowanych nagłym rozładowaniem się akumulatora. Jego pojemność wynosi 850 mAh. Zyskaj spokój i przyjemność z wychodzenia w teren. Wodoszczelna cewka umożliwia poznawanie nowych miejsc i obszarów, a także daje szansę na znalezienie cennych skarbów. Niech Twoje zbiory będą motorem, który napędzi Cię do częstszego korzystania z wykrywacza metali.


W zestawie znajduje się:

  • Sonda 9,5 x 5" HF
  • Osłona sondy
  • Sztyca
  • Akumulator
  • Śruby montażowe
  • Oryginalne pudełko
  • Karta Gwarancyjna
  • Dowód zakupu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Oceń
Jakość:
Funkcjonalność:
Cena:
Opinia:
Podpis:
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni