BUTY MAGNUM

BUTY MAGNUM

Buty taktyczne firmy Magnum znalazły się w naszej ofercie nie bez przyczyny. Producent z wieloletnimi tradycjami stanowi gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na obuwie typu wojskowego produkowane przez Magnum z uwagi na korzystny stosunek ceny do jakości.

Użytkownicy, którzy na wielu butach zdążyli się zawieść, chwalą sobie lekkość idącą w parze z wygodą i wytrzymałością zakupionych butów. Magnum stosuje wszelkiego rodzaju udogodnienia mające na calu maksymalizację komfortu podczas dynamicznego zmieniania pozycji stopy oraz podłoża.

Buty taktyczne zostały stworzony tak, by wspierać stopę podczas skoków, wędrówek, obcowania nawet z twardym podłożem. Każdy z zastosowanych elementów został dopracowany tak, by współgrać z resztą, nie powodując otarć i odparzeń tak ciężkich podczas dłuższego użytkowania obuwia. Dodatkowo możemy skorzystać ze wsparcia w utrzymaniu higieny obuwia, bowiem zastosowane wkładki są antybakteryjne.

Co więcej, klasyczne wzornictwo współgrające z ciemnym kolorem doskonale spisuje się nie tylko w terenie, ale także w mieście. Zróżnicowana oferta obuwia taktycznego firmy Magnum – od butów z wysoką cholewką po obuwie z cholewką niską, pozwala na stosowanie butów zarówno w halach, magazynach, jak i w wymagającym terenie.

Prezentowane buty są cenione przez pracowników służb mundurowych, a także zwolenników survivalu i ASG. Sięgając po buty wyprodukowane przez Magnum, masz pewność, że nie ulegną uszkodzeniom, jak każde z przypadkowych.

Skóra naturalna, która została wzmocniona nylonem batalistycznym w newralgicznych miejscach pozwala na zachowanie długiego okresu, w którym buty prezentują się jak nowe. Ponadto, Magnum posiadają wszystko, co but taktyczny posiadać powinien – antypoślizgową podeszwę z ułatwiającymi chodzenie nacięciami, stabilizację pięty, są wodoodporne, a co najważniejsze – nie czuć, że są na stopach nawet po całodziennym użytkowaniu.

Buty firmy Magnum sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach.Jest to doskonały wybór, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo stopom. Dostępne modele Lynx 8.0, Lynx 6.0, Mach 1 3.0, Elitte II, Classic, Stealth. Polecamy również akcesoria do konserwacji i zabezpieczenia butów przed utratą ich właściwości.

Sortuj według:
                     
Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni